KONST / Litografier / Färglitografi 11733227
nr 1173 3227
Alexandre Kaj Lindström
(f. 1959)
Färglitografi, Signerad, numrerad 57/100, bladets mått: 75x55
Alexandre Kaj Lindström, bildkonstnär född 1959.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:56:27
29/3 21:46:39
Alexandre Kaj Lindström
Läs mer om Alexandre Kaj Lindström